office@multibrand.net.pl
(+48) 81 441 82 25

Kontakt

20-484 Lublin
ul. Inżynierska 3

tel. (+48) 81 441 82 25,
tel. kom. (+48) 601 36 16 91

office@multibrand.net.pl

Firma Multibrand specjalizuje się w bezpośrednim imporcie artykułów promocyjnych przeznaczonych pod nadruk lub grawer laserowy. Swoją ofertę kierujemy wyłącznie do agencji reklamowych, zakładów tampodruku i sitodruku, oraz firm grawerskich. Nasza kolekcja składa się z kilkudziesięciu modeli długopisów reklamowych przeznaczonych pod nadruku lub grawer. Uważnie obserwując trendy wzornicze i rozwój technologii znakowania, wprowadziliśmy kilka modeli długopisów metalowych rekomendowanych specjalnie pod grawer laserowy, w tym również na urządzeniach CO2.
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom kontrahentów stale rozwijamy własne zaplecze poligraficzne i obecnie możemy zaoferować naszym klientom usługi druku tamponowego do 4 kolorów, druk cyfrowy UV, oraz grawer laserowy wykonywany na półautomatycznych urządzeniach o dużej wydajności.

Zapewniam Państwa, że pragniemy z naszymi odbiorcami zbudować relacje opierające się na wzajemnym zaufaniu i lojalności. Dlatego też we wszystkich naszych publikacjach zamieszczamy jedynie sugerowane ceny produktów, a firmom z branży reklamowej współpracujących z nami, udzielamy atrakcyjnych rabatów pozwalających efektywnie konkurować na rynku.

Serdecznie zapraszam wszystkich odwiedzających serwis internetowy firmy Multibrand do zapoznania się z katalogiem naszych artykułów, a osoby zainteresowane podjęciem współpracy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Beata Ungiert


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest firma MULTIBRAND Beata Ungiert z siedzibą w Lublinie ul. Inżynierska 3, nr NIP 712-189-63-64 , regon 431160359 . Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zamówienia, przesłania kalkulacji lub indywidualnej oferty . Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli Informacyjnej RODO i Polityce Prywatności

Wysyłając wiadomość przy wykorzystaniu danych teleadresowych opublikowanych na stronie www.multibrand.net.pl.pl lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adresy e-mail firmy MULTIBRAND wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności  w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.